IV LO zwiedza WłochyAktualności » Rondo informator » IV LO zwiedza Włochy2026-03-08Po USA czas na podbój Italii. Tym razem zwiedzaliśmy Bergamo i Mediolan, wyruszyliśmy w rejs po malowniczym jeziorze Como, spacerowaliśmy po Varennie i dotarliśmy do kanionu Orrido di Bellano. Podziel się z innymi:FacebookGoogle+TweetPinterest